Forum Hotel Gołębiewski - Mikołajki,Wisła,Karpacz, Białystok-TAGO. Strona Główna Hotel Gołębiewski - Mikołajki,Wisła,Karpacz, Białystok-TAGO.
opinie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

KIerownicy Sal

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Hotel Gołębiewski - Mikołajki,Wisła,Karpacz, Białystok-TAGO. Strona Główna -> Opinie Gości i pracowników na temat Dyrekcji Hotelu Gołębiewski w Wiśle
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rewelacja
kelner


Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 17

PostWysłany: Czw Gru 07, 2006 15:30    Temat postu: KIerownicy Sal Odpowiedz z cytatem

No dobra tak sie rozpisujecie o tym o tamtym a co z kierownikami? Czyzbyście sie bali wyrazac swoje opinie na ich temat? Połowa z Was lizała im tyłki po to zeby było dobrze. Kiedy ja sie przyjmowałam do pracy starałam sie robic wszystko to co kazano mi robić : przygotowanie zielonej do otwarcia pełęn prestiz obsługi gości jak obsługiwac szefa falmbirowanie szkolenia egzaminy cuda na kiju. Tak naprawde to tylko Monika i Arek byli kierownikami z prawdziwego zdarzenia, mieli pojęcie o tym co kelner powinien umiec. Natomiast reszta? Banda patałachów i ex kelnerów: Daniel ex patio zawsze ma tabake nawet przy 10 osobach an hotelu, Rafałek ciągle czerwony (ciekawe dlaczego:P) A Agatka? nimfomanka wielbicielka kelnerów płci męskiej ( za coś wyleciała warto było przekrety z kelnerami robić) a no i ostatni nabytek pomyłka wszechczasów czyli Mariusz Z pełen prestiz po kadzieli z Papcią Tadziem? Jesuuuuuuu ludzie Pani Basiu co wy wyprawiacie a pozniej sie dziwic , ze młodzi ludzie nie chca pracowac w HG i powstaja zarty pt. Ukraincy juz jadą pomóc przy wigilii. Powodzenia w kierownaiu hotelem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Gru 07, 2006 15:30    Temat postu:

Powrót do góry
zenek
kelner


Dołączył: 25 Lis 2006
Posty: 15

PostWysłany: Czw Gru 07, 2006 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy Jest jeden można powiedzieć bardzo dobry kierownik pomaga wszystkim dba o swoje duszyczki zbiera zjebki od szefa i tyle J. trochę więcej walki a dalej będą Cię szanować. Reszta jest do dupy powinni iść do psychiatry może nie którym by pomogło. M.B niema szans na wyleczenie tak jej zostanie do końca [małe, wredne fałszywe Evil or Very Mad ] brrrrrr.....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chrisnat
kelner


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 25

PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 02:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rewelacja powiedz mi tylko jedno co to za kierownik ktory nie umie jezyka??? Monia ha ha ha dobre raz widzialem jej popis angielskiego to musialem sam tlumaczyc prosze. Nie mow mi ze sie zna z Arkiem na rzeczy przeciez ten to zesrany zawsze byl jak kutwa......zero luzu zero a wiesz jak sie przedstwil karakan jede mowi do mnie "dziendobry Arek kierownik " na co ja mu "K ...kelner" a wrzeszczacej Moni oj nie zapomne klocilem sie z nia jak nigdy no nie liczac LESZKAale pominmy ten temat i co Monia na drugi dzien to prawie do dupy wchodzila oj jak mowie tam trzeba ludzi ale jak sie mowi ryba smierdzi od glowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rewelacja
kelner


Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 17

PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hahahaha co to za pracownik hotelu 4* któy nie umie nic w ząb obcego jezyka? o czym mi tumówimy w HG nikt nie umie angielskiego. Monika z Arkiem jeszcze mają takie jakie blade pojęcie a ja pracując w HG byłam jedną z nielicznych która umiałą mówic w obcym języku a konkretnie angielskim9 żeby nie było niedomówień). Owszem wiekszośc kelnerek umiałą parlac po francusku ale to tylko nieliczne (G.H czy E.G). Ja nie wiem co wy znowu macie z Moniką i Arkiem, A co Rafał juz nie pracuje? On to dopiero w dupe daje a Daniel? tabaka przy 2 osobach na hotelu?
Mówie wam szanujcie sie nawzajem bo wtedy jest naprawde lepiej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rewelacja
kelner


Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 17

PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o cholera awansowałam na kierownika sali ale jaja no to teraz Zbrzezniaka trzeba wykoleic ze stanowiska
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chrisnat
kelner


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 25

PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie wypowiadam sie na temat Rafala bo znam go jako kelnera zreszta bardzo dobrego, za to Daniel oj ten to jest cukierek Tago pomylka jakich duzo!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rewelacja
kelner


Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 17

PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak lepiej sie nie wypowiadac na temat rafała ale po monice i arku to jezdzicie jak po burych psach . No tak Rafał najlepszy przyajaciel wszystkich kelnerów tylko szkoda ze tak często jest czerwony i wczorajszy:P Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rewelacja
kelner


Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 17

PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak lepiej sie nie wypowiadac na temat rafała ale po monice i arku to jezdzicie jak po burych psach . No tak Rafał najlepszy przyajaciel wszystkich kelnerów tylko szkoda ze tak często jest czerwony i wczorajszy:P Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dzika
kelner


Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 22
Skąd: koleżanka Smoka

PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oho jakie tematy rewelacja chrisnat gratuluje polemiki i stwierdzam ze chyba
niezle wam kierownicy w dupe dają. No cóż ja dorzuće tylko tyle, że dziekuje za rok współpracy Kierownikom sali, raz było dobrze a raz zle. W szczególności pozdrawiam Arka I Daniela a Monice dziekuje za kontakt z P.Piotrem no i oczywiście nie mogę zapomnieć o mojej ostatniej kierowniczce czyli Izie z Patio. Było jak Było ale najlepiej wspominam czas spedzony na Patio. Aha jesli ktos ma kontakt z Anią Kyc ucałujcie ją ode mnie:D Natomiast reszte kierowników pomijam długim milczeniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dzika
kelner


Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 22
Skąd: koleżanka Smoka

PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oho jakie tematy rewelacja chrisnat gratuluje polemiki i stwierdzam ze chyba
niezle wam kierownicy w dupe dają. No cóż ja dorzuće tylko tyle, że dziekuje za rok współpracy Kierownikom sali, raz było dobrze a raz zle. W szczególności pozdrawiam Arka I Daniela a Monice dziekuje za kontakt z P.Piotrem no i oczywiście nie mogę zapomnieć o mojej ostatniej kierowniczce czyli Izie z Patio. Było jak Było ale najlepiej wspominam czas spedzony na Patio. Aha jesli ktos ma kontakt z Anią Kyc ucałujcie ją ode mnie:D Natomiast reszte kierowników pomijam długim milczeniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chrisnat
kelner


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 25

PostWysłany: Sob Gru 09, 2006 01:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napewno wsztscy starzy kelnerzy sie zgodza ( bo go pamietaja) ze najlepszym kierownikiem byl Sylwus Rudzki. Pamietacie go..... to byl zloty czlowiek ktory naprawde znal sie na rzeczy i od niego mozna bylo sie nauczyc, to on tak naprawde zastepowal Baske gdy byla na urlopie a nie Arus ktorego tak zagorzale bronisz rewelacja, ale co ty mozesz wiedziec napewno jestes kelnerka lub kelnerem z seryjnego naboru a nie z selekcji jak to mialo kiedys........Pozdrowienia dla Sylwka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dzika
kelner


Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 22
Skąd: koleżanka Smoka

PostWysłany: Sob Gru 09, 2006 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chrisnat przyznam ci racje bo ja nie pamietam Sylwka, znam go tylko z opowiesci. A tak wogóle to ja trafiłam do HG juz jak sie ekipa sypała i kelnerem który mnie uczył był Marek Ś. który tez szybko zakonczył kariere.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nadya
starszy kelner


Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 33
Skąd: niemcy

PostWysłany: Sob Gru 09, 2006 13:23    Temat postu: opinie gosci i pracownikow hotelu w wisle Odpowiedz z cytatem

Very Happy heheheehhhe rafalek czemu jest czerwony!!!!!!!!!!!!hm pewnie ma problemy z krazeniem(za wysokie cisnienie)hehehehehehehehe chlopak wydaje mi sie ze powinien udac sie na terpie ...................odwykowa!!!!! i nie pomoga mu kropelki zaladkowe ktore lyka przed praca pozdrawiam wszystkich starych pracownikow Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kulfon
kelner


Dołączył: 02 Gru 2006
Posty: 16

PostWysłany: Pon Gru 11, 2006 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cze Nadya cos mi się wydaje że o tobie i twoim facecie też było głośno swego czasu w hotelu jak jeszcze pracowałaś byłaś wtedy na terapii z nim buahhaaaahhaaa Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Więc nie rozmawiajmy może na temat problemów innych co!!!!???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nadya
starszy kelner


Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 33
Skąd: niemcy

PostWysłany: Pon Gru 11, 2006 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy kulfon chyba cos ci sie pokrecilo bo nie jestem w temacie buhahahahaah zle trafiles chlopie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy zgaduj dalej Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
1,9tdi
młodszy kelner


Dołączył: 29 Gru 2006
Posty: 2
Skąd: slask

PostWysłany: Pią Gru 29, 2006 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rewelacja napisał:
no tak lepiej sie nie wypowiadac na temat rafała ale po monice i arku to jezdzicie jak po burych psach . No tak Rafał najlepszy przyajaciel wszystkich kelnerów tylko szkoda ze tak często jest czerwony i wczorajszy:P Twisted Evil
    chyba ci co z nim piją to jets przyjacielem

_________________
młodszy kelner
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mario22e
młodszy kelner


Dołączył: 08 Maj 2018
Posty: 3

PostWysłany: Wto Maj 08, 2018 07:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego Rafał jest najlepszym przyjacielem wszystkich kelnerów

_______________________________
drzwi do magazynu broni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Maj 08, 2018 07:53    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Hotel Gołębiewski - Mikołajki,Wisła,Karpacz, Białystok-TAGO. Strona Główna -> Opinie Gości i pracowników na temat Dyrekcji Hotelu Gołębiewski w Wiśle Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Hotel Gołębiewski - Mikołajki,Wisła,Karpacz, Białystok-TAGO.  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group