Forum Hotel Gołębiewski - Mikołajki,Wisła,Karpacz, Białystok-TAGO. Strona Główna Hotel Gołębiewski - Mikołajki,Wisła,Karpacz, Białystok-TAGO.
opinie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wrażenie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Hotel Gołębiewski - Mikołajki,Wisła,Karpacz, Białystok-TAGO. Strona Główna -> Opinie pracowników na temat kadry kierowniczej w TAGO
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DENIwood
kelner


Dołączył: 26 Kwi 2020
Posty: 28

PostWysłany: Wto Sie 04, 2020 11:12    Temat postu: Wrażenie Odpowiedz z cytatem

Byłem na wakacjach i świetnie się bawiłem. Ale teraz trochę przesunął się finansowo, co oczywiście przyćmiewa te same piękne letnie wspomnienia. Pomoc w doradzaniu w niepełnym wymiarze godzin?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Sie 04, 2020 11:12    Temat postu:

Powrót do góry
pvpzonevc
starszy kelner


Dołączył: 26 Kwi 2020
Posty: 38

PostWysłany: Sro Sie 05, 2020 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć! Twój znajomy zarabia pieniądze w kasynie online https://legalne-kasyna-online.pl/, ja też wygrałem i kupiłem sobie fajny samochód. Ty też możesz, szybko zajedź w ciążę i zarabiaj duże pieniądze i zapomnij o biednym życiu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Sie 05, 2020 11:20    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Hotel Gołębiewski - Mikołajki,Wisła,Karpacz, Białystok-TAGO. Strona Główna -> Opinie pracowników na temat kadry kierowniczej w TAGO Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Hotel Gołębiewski - Mikołajki,Wisła,Karpacz, Białystok-TAGO.  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group