Forum Hotel Gołębiewski - Mikołajki,Wisła,Karpacz, Białystok-TAGO. Strona Główna Hotel Gołębiewski - Mikołajki,Wisła,Karpacz, Białystok-TAGO.
opinie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

hotel w wisle

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Hotel Gołębiewski - Mikołajki,Wisła,Karpacz, Białystok-TAGO. Strona Główna -> Opinie Gości i pracowników na temat Hotelu Gołębiewski w Wiśle.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nadya
starszy kelner


Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 33
Skąd: niemcy

PostWysłany: Wto Gru 05, 2006 20:27    Temat postu: hotel w wisle Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil a nie wpadli jeszcze na taki pomysl zeby kenerzy spali na salach konrerencyjnych jak to bylo w mikolajkach bo po sylwestrze trzeba jeszcze sniadanie obsluzyc napewno na to wpadna jeszcze czekajcie wytrwalosci kelnerom z wisly i uwazajciena baske kordek bo ona pewnie juz szczy po nogach zeby wigilia jej wyszla bo jak nie to zrobi wyjazd jak przed dwu laty pierogow zybryknie a tadzio tego juz jej nie popusci dajcie z siebie wszystko zeby barbarka miala posade
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Gru 05, 2006 20:27    Temat postu:

Powrót do góry
BETI
kelner


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 27
Skąd: Cieszyn

PostWysłany: Wto Gru 05, 2006 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierogów to już chyba nigdy w tym Hotelu nie braknie:)) JUż Baska o to zadba! Gorzej jeśli chodzi o to kto to będzie obsługiwał, znając życie prawie wszyscy nowi przed Świętami się pozwalniają! Nigdzie na innych działach nie ma takich jaj jak w gastronomii!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chrisnat
kelner


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 25

PostWysłany: Czw Gru 07, 2006 03:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pirozki oj pamietam klade lawierke z pierogami a gosc do mnie to dla mnie porcja a gdzie dla innych oj kocham tem stan.... nie zapomne tej wigili do konca zycia..... od skurywynow i zlodzieji na nas kelnerow nadawlai oj zabolalo........]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nadya
starszy kelner


Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 33
Skąd: niemcy

PostWysłany: Czw Gru 07, 2006 07:55    Temat postu: hotel golebiewski w wisle Odpowiedz z cytatem

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy tesknie za starymi znajomymi!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vivaana
młodszy kelner


Dołączył: 09 Paź 2008
Posty: 1

PostWysłany: Czw Paź 09, 2008 10:45    Temat postu: fajny hotel Odpowiedz z cytatem

A ja byłam w fajnym hotelu w Wiśle! Nie byłłębiewski tylko ARKA i wszystkim polecam!!!!!!!!!!!!!!!! Bez porównania do Gołębia! Zamiast do wielkiego molacha jedźcie do ARKI!!!!!!!!!! Fajny klimat, obsługa itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
radek84
młodszy kelner


Dołączył: 15 Lut 2017
Posty: 5

PostWysłany: Sro Lut 15, 2017 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo on mi się podoba

my link
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miroslaw.witkosz
młodszy kelner


Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 5

PostWysłany: Pon Mar 27, 2017 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zawsze chciałem wypróbować tych atrakcji w hotelu


click this link
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pilecka_anna
młodszy kelner


Dołączył: 28 Mar 2017
Posty: 5

PostWysłany: Wto Mar 28, 2017 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy tylko ja uważam, że hotel w Wiśle nie bardzo ogarnia temat gościnności? SmileWink
_________________
click it
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olka.poznanska
starszy kelner


Dołączył: 18 Wrz 2017
Posty: 43

PostWysłany: Pon Wrz 18, 2017 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hotel na panoramie z lotu ptaka http://www.karpacz.net/pano/golebiewski-2/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majkel
młodszy kelner


Dołączył: 15 Sie 2018
Posty: 1

PostWysłany: Sro Sie 15, 2018 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pobyt w tym hotelu wspominam bardzo dobrze
_________________
https://aasadlabiznesu.pl/blog/szybka-pozyczka-firmowa-gdy-liczy-sie-kazdy-dzien
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Robert7979
młodszy kelner


Dołączył: 16 Wrz 2020
Posty: 6

PostWysłany: Sro Wrz 16, 2020 07:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pilecka_anna napisał:
czy tylko ja uważam, że hotel w Wiśle nie bardzo ogarnia temat gościnności? SmileWink


Nie tylko ty Wink

----
Pompa ciepła
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
samlordmitch
SZEF


Dołączył: 23 Sie 2023
Posty: 10310
Skąd: Australia

PostWysłany: Czw Wrz 14, 2023 08:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

L'origine del termine orologi imitazioni "Rolex" non è chiara. Wilsdorf non lo ha mai confermato, e secondo alcuni deriverebbe dalla locuzione francese "horlogerie exquise", che significa "alta orologeria", mentre secondo altri la parola sarebbe stata scelta per essere usata in qualsiasi lingua di facile pronuncia.
La storia del marchio che è diventato uno status symbol è principalmente legata al suo fondatore ufficiale, il tedesco Hans Wilsdorf, iwc replica che decise di creare "Wilsdorf & Davis" a Londra nel 1905 all'età di 24 anni. Avviare la propria attività specializzandosi nella produzione di altoparlanti . Distribuzione commerciale di orologi e orologi.
Wilsdorf registrò il marchio Rolex il 2 luglio 1908 e aprì la sua sede a La Chaux-de-Fonds, prima di trasferirsi a Bienne nel 1912 e poi a Ginevra sette anni dopo per diventare la fabbrica "rolex daytona replica". Nel 1926 Wilsdorf registrò la corona a cinque punte e la adottò come emblema ufficiale.
_________________
without love ,we are nothing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Czw Wrz 14, 2023 08:03    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Hotel Gołębiewski - Mikołajki,Wisła,Karpacz, Białystok-TAGO. Strona Główna -> Opinie Gości i pracowników na temat Hotelu Gołębiewski w Wiśle. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Hotel Gołębiewski - Mikołajki,Wisła,Karpacz, Białystok-TAGO.  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group