Forum Hotel Gołębiewski - Mikołajki,Wisła,Karpacz, Białystok-TAGO. Strona Główna Hotel Gołębiewski - Mikołajki,Wisła,Karpacz, Białystok-TAGO.
opinie

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jeden wielki syf i brud!!!!!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Hotel Gołębiewski - Mikołajki,Wisła,Karpacz, Białystok-TAGO. Strona Główna -> Opinie PRACOWNIKÓW i Gości na temat hotelu w Mikołajkach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość
młodszy kelner

PostWysłany: Pon Maj 22, 2006 09:14    Temat postu: Jeden wielki syf i brud!!!!! Odpowiedz z cytatem

Boże Evil or Very Mad po raz pierwszy i ostatni tam zawitałam, wokół hotelu brud i syf Mad , wszędzie leżące pety i walające się odpady po budowie, na restauracji i dyskotece na całą salę 3 kelnerów, trzeba czekać długo na złożenie zamówienia bo tylko tylu ich w pracy,podobno to oszczędności dyrekcji i właściciela-ale chyba nie tędy droga, abym sama podchodziła do kelnera i prosiła go, aby mnie obsłużył bo nie wyrabia się z obsługą 15 stolików. A jaki parking strzeżony musiałam parkować między materiałami budowlanymi-żadnych kamer,ogrodzenie tylko z jednej strony, można wyjechać polami i ogólna samowolka.
Przynajmniej odnowa bilogiczna Very Happy o.k. i sklep dobrze wyposażony Smile , ale to tylko tyle .
Dla dyrekcji i właściciela życzę aby Idea w główce.

LUDZIE NIE POLECAM, CHYBA ,ŻE TYLKO WYPAD NA BASEN.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Maj 22, 2006 09:14    Temat postu:

Powrót do góry
gość ostatni raz
młodszy kelner

PostWysłany: Pon Lip 03, 2006 07:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak , ja przeżyłem z żoną wilekie rozczarowanie, fakt, że basen jest fajny, nowy salon gier i kręgielnia też, ale taki hotel powinien mieć więcej obsługi, a tam nikt nie może nad niczym zapanować, a największy burdel-przepraszam za określenie, ale takiego burdelu to nigdzie nie widziałem jak na parkingu tegoż hotelu.
Żadnej instrukcji dotyczącej wjazdu i wyjazdu,żadnej obsługi nie widać,żadnych kamer,niby płacę za parking strzeżony, a z regulaminu czytam,że hotel za nic nie odpowiada, żadnych strzałek gdzie są wolne miejsca, żadnych pasów, automat do opłaty raz działa , a raz nie, trzeba biegać do recepcji zrobić opłatę, a potem co, też nie można wyjechać bo ....?i znowu trzeba biegać "ciurwka" do recepcji-krew człowieka zalewa.
Dostałem kartę stałą na parking, która co ,też nie działała, musiała mnie za każdym razem wpuszczać ochrona, może wyglądałem na podejrzanego.
Wszędzie porozrzucane bilety i wielki syf.
Powinni zatrudnić firmę do sprzątania.
Jak się poprawi to może będę tam częstrzym gościem , narazie jak dla mnie to szkoda nerwów .
Powrót do góry
Adrianna
starszy kelner

PostWysłany: Wto Sie 29, 2006 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz się trochę zmieniło, ale nie wiem dlaczego nie zamkną tych gier, jakiś partacz sknocił robotę i całe je zalewa woda, jeszcze się kiedyś zawali komuś na głowę, jak tam jestem w weekendy to wchodzę tylko do kręgielni, a dalej nie bo odpada już sufit.
Powrót do góry
Adrianna
starszy kelner

PostWysłany: Wto Sie 29, 2006 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a zmieniło się na lepsze, hotel wygląda czyściej i fajniej, ale jeszcze nie do końca, na parkingu tylko dalej samowolka, jak ktoś nie był to nie wiadomo gdzie brać bilet, i ludzie parkują gdzie chcą.
Powrót do góry
Adrianna
starszy kelner

PostWysłany: Wto Sie 29, 2006 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie stać ich na jakieś ładne słupki z łańcuchami, tylko wiszą jakieś wyblakłe taśmy.
Powrót do góry
Adrianna
starszy kelner

PostWysłany: Wto Sie 29, 2006 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba dyrekcja jest ślepa, że stoi takie ochydztwo i pełno biletów się wala wokoło-WSTYD.
Powrót do góry
Adrianna
starszy kelner

PostWysłany: Wto Sie 29, 2006 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale fajnie byłam młodszym kelnerem, a jak napisałam kilka postów to jestem już kelnerem, ale szybki awans, ciekawe jak daleko zajdę.
Powrót do góry
KarolFr296a
młodszy kelner

PostWysłany: Czw Wrz 14, 2006 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie zmieniło się na pozytyw w tym roku Smile w tamtym salonik gier był beznadziejny i wogóle. W tym roku tylko loże pół okrągłe czerwone nie pasują tam są obleśne i niewygodne. Nie fajne są tv 15letnie, podczas finału francja-włochy sam się włączał i wyłączał zmieniał programy też samodzielnie Smile
gośc
młodszy kelner

PostWysłany: Pon Maj 17, 2010 21:39    Temat postu: stajnia Odpowiedz z cytatem

Byłam w tym roku na Wielkanoc i bardzo rozczarował mnie tamtejszy klub jeździecki. Zarezerwowałam konia na pół godzinną jazde na ujeżdżalni bez instruktora. Jestem osobą trenującą stale jeździectwo, więc wiedziałam czego powinnam oczekiwać. Umawiałam się z kierownikiem stajni na konia ujeżdżniowego, doświadczonego, ułożonego. To, co dostałam mnie poraziło. Zamiast konia po startach (jakiego mi pan zapewnił) otrzymałam młodego 4-latka, który nie potrafił podstawowych rzeczy, nie wspominając o poważniejszych elementach ujeżdżeniowych, na które się wcześniej umawialiśmy.
ODRADZAM WSZYSTKIM KORZYSTANIE Z USŁUG TEGO KLUBU w charakterze jazdy wierzchem. Szkoda pieniedzy i nerwów podczas jazdy.
Powrót do góry
Kawusia
młodszy kelner

PostWysłany: Pon Cze 28, 2010 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie, już nie wiem gdzie mam szukać więc piszę tutaj. Potrzebuję jakikolwiek kontakt do Pani Moniki Gołebiewskiej, córki właściciela hoteli. Czy w stajni w Mikołajkach jest ogier arabski Equizar? Mam tegoroczne źrebię po tym ogierze i żeby załatwić jakiekolwiek papiery dla źrebaka muszę się skontaktować z właścicielką ogiera, czyli Panią Moniką. Jesli ktoś może mi podać jakiś namiar to będę wdzięczna.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Cze 28, 2010 13:54    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Hotel Gołębiewski - Mikołajki,Wisła,Karpacz, Białystok-TAGO. Strona Główna -> Opinie PRACOWNIKÓW i Gości na temat hotelu w Mikołajkach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: