Forum Hotel Gołębiewski - Mikołajki,Wisła,Karpacz, Białystok-TAGO. Strona Główna Hotel Gołębiewski - Mikołajki,Wisła,Karpacz, Białystok-TAGO.
opinie

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

szparagi

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Hotel Gołębiewski - Mikołajki,Wisła,Karpacz, Białystok-TAGO. Strona Główna -> OPINIE PRACOWNIKÓW NA TEMAT PRACY W HOTELU GOŁĘBIEWSKIM W WIŚLE.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jacko
kelner

PostWysłany: Sob Maj 05, 2018 18:44    Temat postu: szparagi Odpowiedz z cytatem

Wiosną szparagi zajmują kluczowe miejsce w niemieckiej kuchni. Sezon trwa od drugiej połowy kwietnia do końca czerwca. Statyczny Niemiec konsumuje średnio 2,2 kg w ciągu roku. Praca przy zbiorach jest ciężka i niekomfortowa.
Niecała setka pracowników to nic z milionem uchodźców muzułmańskich wstrzymać zasiłki i do pracy.Kto jak kto ale Niemcy maja doświadczenie w zmuszaniu do pracy i wymyślili nawet hasło.
lol Wink4 min. temuNo wiesz...przecież na Łodziach byli sami inżynierowie, lekarze, architekci itp. A Ty chcesz ich na szparagi wysyłać
Dobra wiadomosc1h temuNie zazdroszcze sytuacji ekonomicznej Niemcom a bedzie w tym kraju coraz gorzej!Nie dziwie sie tez,ze 70 tysiecy milionerów niemieckich opuściło ten kraj i przeniosło sie na Węgry,do Polski i na Czechy!
newman-paul2h temuPrzestan pisac BZDETY! Im NIE WOLNO pracowac, dopoki nie przyzna sie im statusu uchodzcy. Siedza po tych swoich domach i nudza sie jak mopsy, bo ktos wymyslil takie, a nie inne prawo!
paweł3h temuszkopy to krętacze,o wypłacenie kindergeltów musiałem wysłać wezwanie przedsądowe bo przysyłali mi śmieci że już wypłacili i to po 3 latach
Ehh ludzie3h temuTyle kapitału ludzkiego przypłynęło do Europy,tle rąk do pracy,i co nie ma kto robić?,a Niemcy niby taki praktyczny narod
prz4h temu500+ wykończy szparagi w Niemczech
ja5h temuJaki stary Taki GLUPI.psychiatra sie klania
Marek6h temuDo "młody ale nie naiwny". Tupetu ci nie brak ale wiedzy i doświadczenia na pewno brakuje.
Jo6h temuNo dokładnie zaprosili imigrantów to niech przyuczą ich teraz do roboty zamiast lamentować. Czas najwyższy.
mlody ale nie naiwny6h temuStary nadajesz sie na kanclerza Niemiec!!! Chcialbym, zeby mnie moi rodacy zmuszali do pracy za 25 zl na godzine!! Musisz niezle zarabiac.Genialny jestes matolku
janczi7h temuMłody: Idealna? Najpierw się chłop nazbiera, a póżniej wraca do siebie i w niemieckich sklepach kupuje to, co nazbierał Smile))) Idealna chyba dla niemieckiego bambra.
Franz7h temuMlody, nie tłumacz staremu, bo wiadomo, ze stary i glupi. Walom w Polsce te media im glupoty. Niedawno widzialem w "Tyle wizji" tego Zienkiewicza, co mowil o Turkach, ze Turcy maja w Niemczech status mniejszosci narodowej. Co za bzdura! W Niemczech te prawa maja tylko cztery, od wiekow zyjace na terenie Niemiec narodowosci: Sorbowei, Dunczycy, Fryzyjczycy i Romowie. Ale nie Turcy i Polacy tez nie.
taka smutna prawda7h temuMłody, tzw. uchodzcy "przychodzą" do Niemiec nie od roku, a od kilku lat. Wojna w Syrii, czyli usprawiedliwienie udrażnianie rur piaseczno przyciągnąć widza jak tylko wuko konstancin potrafiły najlepiej, ale kto zrobił to najskuteczniej? Zacięcie skacząc z kanału na kanał, przygotowaliśmy udrażnianie kanalizacji konstancin jeziorna dla was udrażnianie izabelin skrót udrażnianie rur Warszawa tego, co się działo.W Warszawie pojawiły się legendy polskiej muzyki takie jak http://piaseczno.lento.pl/udraznianie-rur-piaseczno,6338883.html cod wielu lat. Jasnym punktem było pojawienie się na konstancin-jeziorna.lento.pl/udraznianie-rur-konstancin-jeziorna,6343345 l scenie która zachwyciła publiczność swoim rockowym głosem udrażnianie kanalizacji piaseczno i bezpretensjonalnym zachowaniem. mógł też udrażnianie rur konstancin sprowadzić z zachodu jakąś znaną gwiazdę.
http://izabelin.lento.pl/przepychanie-kanalizacji-izabelin,6760503.html laski przepychanie rur izabelin,nachodzctwa, trwa już 7 rok. Czego bronisz nierobów na których idą także twoje podatki i składki do Unii, a także różnica między twoimi zarobkami ( a raczej twoich rodziców) a ich odpowiednikami w Niemczech. Co oni dostają za nic, to twoi rodzice nie dostają za pracę. Ci emigranci, którzy chcieli pracować i żyć po europejsku, to do Unii przyjechali już wcześniej, a ostatnie kilka lat to fala nierobów nastawiona na socjal ....skoro głupki dają.
Niedawno niemiecka prasa zaalarmowała, że brakuje rąk do pracy. - Brak rąk do pracy staje się coraz bardziej dokuczliwy. W tym roku nie pojawili się pracownicy, którzy zawsze przyjeżdżali - oznajmił w dzienniku „Tageszeitung”, przewodniczący związku Szparagi z Beelitz Juergen Jakobs. Mowa tu o 85 osobach z Polski i Rumuni, które zrezygnowały w tym sezonie z pracy przy zbiorach.
Reklama

Wysłany: Sob Maj 05, 2018 18:44    Temat postu:

Powrót do góry
jacko
kelner

PostWysłany: Sob Maj 05, 2018 18:46    Temat postu: zarobek Odpowiedz z cytatem

Tylko, że ci uchodźcy nie mają jeszcze prawa do pracy bo ich status uchodźcy nie został oficjalne potwierdzony. Oficjalnie nie mogą więc pracować, a praca na czarno doprowadziłaby do deportacji.
Za rok nie będą już mieli tego problemu. Powoli status coraz większej ilości przybyszów jest wyjaśniany i zyskują oni prawo do pracy w Niemczech. Poza tym uchodźcy po potwierdzeniu statusu bez większego problemu dostają stałą pracę w Niemczech, a to jest praca sezonowa. iealna dla wielu gastarbeiterów z Polski.
szparagi są dobre7h temuW Polsce pincet+ i normalne , że nie przyjadą , ale co z Rumunami ?
njk8h temuTe Haslo jest w Oswiecimiu
Arbeit mach frei
oiuz8h temuzalosne ale taka jest ludzka natura zawsze obrazamy tych od ktorych czujemy sie gorsi
jop8h temuprzecież po to zostali przyjęci do Niemiec, żeby pracować Wink)
jarek8h temuArbeit macht frei.
mirek
8h temu
Mój szkop od dwóch tygodni dzwoni i pyta się kiedy przyjadę. Płacze mi w telefon, że nie ma ludzi do pracy. Miałeś dobrego samodzielnego pracownika którego nie szanowałeś, dużo wymagałeś, mało płaciłeś to Twój wybór Hansi.
Hansi6 min. temuA potem obudziłeś się z ręką w nocniku. Przyjemnych snów ci życzę.
Kloss1h temuPowiedz mu, zeby cię w d....pocałował. Jesli pozwolisz, oczywiscie?
newman-paul2h temuWez sie stary za pisanie powiesci SF! Dwa tygodnie dzwoni, bo bez ciebie katastrofa... hahaha!
Paweł2h temuJa zrobiłem tak samo. Po 14 latach podziękowałem... znaleźli nawet 2 Euro podwyżki na godzinę ... ale ja powiedziałem że znalazłem lepszą pracę... Pani nawet zaszlochała że jak nie przyjadę to będzie musiała zrezygnować z urlopu i odwołać wszystkie rezerwacje... a cóż mnie to obchodzi... Wszędzie dobrze w domu najlepiej Smile udrażnianie rur piaseczno przyciągnąć widza jak tylko wuko konstancin potrafiły najlepiej, ale kto zrobił to najskuteczniej? Zacięcie skacząc z kanału na kanał, przygotowaliśmy udrażnianie kanalizacji konstancin jeziorna dla was udrażnianie izabelin skrót udrażnianie rur Warszawa tego, co się działo.W Warszawie pojawiły się legendy polskiej muzyki takie jak http://piaseczno.lento.pl/udraznianie-rur-piaseczno,6338883.html cod wielu lat. Jasnym punktem było pojawienie się na konstancin-jeziorna.lento.pl/udraznianie-rur-konstancin-jeziorna,6343345 l scenie która zachwyciła publiczność swoim rockowym głosem udrażnianie kanalizacji piaseczno i bezpretensjonalnym zachowaniem. mógł też udrażnianie rur konstancin sprowadzić z zachodu jakąś znaną gwiazdę.
http://izabelin.lento.pl/przepychanie-kanalizacji-izabelin,6760503.html laski przepychanie rur izabelin,
hddt5h temuJa Hans Ja pracujesz raczej żerujesz
ja5h temuty durny mirek na twoje mjescce jes 10ciu innych,wiec nie siej propagandy,pracujew tym i ludzie sie prosza zeby przyjechac,niestety nie mam ich gdzie zatrudic
Mario6h temudo Burak - i bardzo dobrze , niech spływaja od nas . Czy Polakom nie należy sie praca w Polsce ?
Burak7h temuTo samo moze spotkac ukraincow w relacjach z polskimi pracodawcami .Pewnie kiedys w ten sam sposob odpowie Ukrainiec na jakims ukrainskim forum .Samo zycie .Hansi Polsi na to samo wychodzi w tym zakreconym swiecie ...
ryszard33
młodszy kelner

PostWysłany: Wto Paź 16, 2018 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tymi szparagami to są same problemy według mnie. Hoduje je od pięciu lat i non stop są złe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
smartmoneysuccess
młodszy kelner

PostWysłany: Pon Sie 05, 2019 11:29    Temat postu: smartmoneysuccess Odpowiedz z cytatem

Great article with excellent idea!Thank you for such a valuable article. I really appreciate for this great information. https://www.smartmoneysuccess.com
Powrót do góry
personalityrights
młodszy kelner

PostWysłany: Wto Sie 27, 2019 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Positive site, where did u come up with the information on this posting?I have read a few of the articles on your website now, and I really like your style. Thanks a million and please keep up the effective work. https://www.personalityrightsdatabase.com
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Sie 27, 2019 11:29    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Hotel Gołębiewski - Mikołajki,Wisła,Karpacz, Białystok-TAGO. Strona Główna -> OPINIE PRACOWNIKÓW NA TEMAT PRACY W HOTELU GOŁĘBIEWSKIM W WIŚLE. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: